“Baski’den Burhaniye Belediyesine Ziyaret”

“Baski’den Burhaniye Belediyesine Ziyaret”

07.12.2021

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Baski Genel Müdürü İzzet Günal, Planlama Yatırım Ve İnşaat Daire Başkanı Levent Keçecioğlu, Körfez Bölgesi Şube Müdürü Zülfü Beltekin, Burhaniye Şefi Aşkın Arslan Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’i ziyaret etti.

Ziyaretin ardından Başkan Yardımcısı Murat Yazgan ve Baski Heyeti merkez ve kırsal mahallelerde incelemeler yaparak mahalle sorunlarını yerinde tespit ettiler.

“YAĞMUR VE FIRTINANIN ETKİLERİNE İNCELEME”

Heyet, öncelikle Öğretmenler Mahallesi sahilinde yağmur suyu drenaj hatlarıyla ilgili yerinde incelemeler yaptı. Ardından Mahkeme Mahallesi Kasım Akova Caddesi’nde yağmur suyu drenajı proje ve imalatının birlikte gerçekleşmesi için ve Hacıahmet Mahallesi Kibar Sokak’ta kanalizasyon projesi ve imalatı İçin incelemeler yapılarak çalışmalara başlandı. Ali Çetinkaya Caddesi’nin altyapısının yenilenmesi konusunda da mutabakata varıldı.

BASKİ Genel Müdürü ve beraberinde ki heyet son olarak Merkez mahallesi incelemelerinden sonra Şarköy Mahallesi’nin orta caddelerinde yaşanan su sıkıntılarıyla ilgili yerinde incelemeler yaparak sorunun çözümü İçin çalışmalara başladı.