“Ekiplerimiz Sorun Olan Her Yerde”

“Ekiplerimiz Sorun Olan Her Yerde”

26.11.2021

Sübeylidere kırsal mahallesinde zeytinlik bağlantı yolunda bulunan beton menfez köprünün çökmesiyle bozulan yola bin’lik beton büzlerle menfez köprü yapımına başlandı. Kırsaldaki ilçeler ile köyler arasındaki ulaşımı kolaylaştıran Belediye Fen İşleri Ekipleri, şehir merkezinde gerçekleştirdiği hizmetleri, kırsal alanlarda da yağmur çamur demeden sürdürüyor.

“SORUNLARA ZAMANINDA MÜDAHALE”

Geçtiğimiz günlerde, Sübeylidere kırsal Mahallesi'nde zeytinlik bağlantı yolunda bulunan beton menfez eskidiğinden dolayı ulaşıma engel olacak şekilde çökme meydana gelmişti. Şehir merkezi ile birlikte kırsalda da çalışmalarına, aralıksız devam eden Burhaniye Belediyesi, köprünün çökmesinden dolayı zeytin hasatlarını yapan vatandaşların mağduriyet yaşamaması adına harekete geçerek mağduriyetleri çözdü. Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in talimatlarıyla yeni menfez köprü yapımına ivedi olarak müdahale edildi. Menfez, vandaşların zeytinliklere gitmek için sıklıkla kullandığı güzergahta yer alıyor.

DEVECİLER; “SORUNLARIN TAKİPÇİSİYİZ” “Birlikte yönetim anlayışı” gereği hizmetlerini programladıklarını belirten Başkan Deveciler, “Vatandaşlarımıza hizmet için buradayız, sorunlara en kısa sürede müdahale ederek çözüm odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz, nerede sorun varsa biz takipçisi olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.