”Halk Buluşmaları Kaldığı Yerden Devam Ediyor”

”Halk Buluşmaları Kaldığı Yerden Devam Ediyor”

12.11.2021

Covid-19 Pandemisiyle mücadele tedbirleri kapsamında ara verilen halk meclisi toplantıları devam ediyor. Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, 4 Aralık 2021 Saat: 14.00’da Reha Yurdakul Salonunda Sivil toplum örgütü başkanları ve mahalle temsilcileri ile bir araya gelecek.

“HEDEFİMİZ ORTAK AKILLA YÖNETMEK”

Toplantıda, çalışmalar ve hizmetlere ilişkin genel bilgi ve değerlendirmede bulunacak olan Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğimiz ilk gün bir söz vermiştik. Kentimizi ortak akıl ve halk meclisleriyle yöneteceğiz. Pandemi öncesi bu toplantıyı gerçekleştirdik. Şimdi kaldığımız yerden devam ediyoruz.” Dedi.

Halk meclisini önemsediklerini, temel kararları alırken halkın görüşlerine önem verdiklerini belirten Başkan Deveciler, “Burhaniye’de ilkleri yapmaya çalışıyoruz. Halkımız kentine sahip çıkan ve daha yaşanılabilir bir kent olması hususunda destek vermektedir. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar önemli çalışmalara imza atıyoruz. Yaptığımız hizmetleri, çalışmaları halkımız ile paylaşacağız.” Diye konuştu.

Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürlerinin; tam kadro katılacağı toplantıda, mahalle sakinlerinin soruları, sorunları, kentimize dair yapılmasını istedikleri projeleri ile ilgili değerlendirme yapılarak yol haritası oluşturulacak. “Halk Meclisi” toplantısı, 4 Aralık 2021 Cumartesi saat 14:00’da Reha Yurdakul Salonunda düzenlenecek.