Yanınızdayız “Yalnız Değilsiniz”

Yanınızdayız “Yalnız Değilsiniz”

03.11.2021

Burhaniye’de yaşayan ihtiyaç sahiplerini kapsayan Yalnız Değilsiniz projesi, Burhaniye Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerinin evleri tek tek dolaşmasıyla devam ediyor.

Burhaniye’de yaşayan özellikle yaş almış dostlarımızı kapsayan “Yalnız Değilsiniz” projesi kapsamında evinden çıkıp sağlık evlerine gelemeyen vatandaşlara, çeşitli sağlık hizmetleri verilirken aynı zamanda hareket kabiliyeti olmayan hastalar için kişisel öz bakım hizmetleri ve evlerinin temizliği konusunda da Belediye ekipleri yardımcı oluyor.

DEVECİLER ”SAĞLIKLI ÖMÜRLER DİLİYORUM”

Konuyla alakalı, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler “Yalnız Değilsiniz proje kapsamında düzenli olarak evlerine gidilen vatandaşımız sağlık ekiplerimizce düzenli olarak kontrol ediliyor. Yaş almış büyüklerimiz bizim geçmişimizin bir halkası, bize yön veren, önümüze ışık tutan birer değerdir. Onların her zaman yanında olacağız”. Diye konuştu. Hastalara geçmiş olsun dileklerinide ileten Deveciler “Bir telefon kadar uzağınızdayız, bizleri her an arayabilirsiniz” diye ekledi.