Burhaniye Belediyespor Sezonun İlk Maçına Hazır

Burhaniye Belediyespor Sezonun İlk Maçına Hazır

28.10.2021

Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge Bal Takımı’nda mücadele eden Burhaniye Belediyespor sezonun ilk karşılaşmasında 31 Ekim Pazar günü saat: 14.00 da Burhaniye 8 Eylül Stadyumunda Yalova Altınova Belediyespor’u konuk edecek.

Burhaniye Belediyespor Teknik Direktör Ahmet Saray, 2021-2022 sezonuna iyi hazırlandıklarını, takıma yeni alınan sporcularla ligin ilk maçında iddialı olduklarını belirtti.

Pazar günü kendi sahasında Yalova Altınova Belediyespor maçı için hazırlıklarını tamamladıklarını ifade eden Saray, kazanmak için sahada olacağız, yeni bir kadro kurduk, şehrimizi en güzel şekilde temsil etmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacaklarını belirti.

“DEVECİLER’DEN TAM DESTEK”

Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’e ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür eden Teknik Direktör Ahmet Saray, “Başkanımızın desteği başarı için bize güç verecek, takımdaki arkadaşlık ve hava ortamıda süper, taraftarlarımız bize güvensin ve destek versin, sezon sonunda onları mutlu edeceğiz’ dedi. Öte yandan ligin ilk maçı öncesinde hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren takımın formda ve moralli olması teknik heyetin yüzünü güldürüyor.

Burhaniye Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Ali Kemal Deveciler “Oyuncularımız ciddiyetle coşkuyla ve tüm enerjileriyle maça odaklanmış durumda. Genç ve yetenekli tecrübeli oyunculardan kurulu bir takımımız var. Mücadeleden ve oyun anlayışından vazgeçmeyen bir takım olma yolunda ilerliyoruz. Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum.” Dedi.

31 Ekim Pazar günü 8 Eylül Stadyumunda oynanacak olan Burhaniye Belediyespor – Yalova Altınova Belediyespor maçına tüm sporseverleri bekliyoruz.