Burhaniye Yılbaşına Işıl Işıl Giriyor

Burhaniye Yılbaşına Işıl Işıl Giriyor

30.12.2019

Meydanı ve belediye binası ışıklandırılan Burhaniye, 2020’ye tam bir şölen havasında girecek.
2019’un son günlerine giren Burhaniye, yılbaşını ışıl ışıl karşılamaya hazırlanıyor. Burhaniye Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı ve Belediye Binasına yapılan ışıklandırmalar gece izleyenlere hoş bir görüntü sunmaya başladı.
Meydan da Atatürk Anıtının yanlarında bulunan 2 adet çınar ağacıyla birlikte bir çam ağacının ışıklandırıldığı Burhaniye’de ayrıca Belediye Hizmet Binası ve önünde bulunan çam ağacı da ışık sistemleriyle donatıldı.
Ağaçların Neon ışıkla kaplandığı bölgeler kullanılan akar led ışıkların yanı sıra, kar tanesi şekilli ledler ve kayan ışık sistemi akşamları görsel şölenle yılbaşını karşılamak için yanmaya başladı.
Başkanın yeni yıl mesajı;
Yeni yıl ile ilgili olarak Burhaniyeli hemşehrilerin yılbaşını kutlayan Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler şunları söyledi. “Burhaniye Belediyesi olarak çalışmalarımızda ihtiyacımız olan gücü sizden aldık. Bu gücü hizmet olarak yine sizlere sunmanın çabası içindeyiz. Burhaniye Belediyesi 7’den 70’e kadar halkımızın tüm ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmetleri sunmayı içtenlikle ilke edinmiş bir kuruluş olarak 24 saat görev başındadır. Bu amaç ve doğrultuda ulusal ve ebedi önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün aydınlık yolu bizim de şaşmaz bir rehberimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle Yeni Yılınızı en içten dileklerimle kutluyor, sevdiklerinizle birlikte, 2020 yılının sağlık, başarı ve mutluluklar getirmesini diliyor, Sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.