Basketbolcular Kupa Heyecanını Devecilerle Paylaştı

Basketbolcular Kupa Heyecanını Devecilerle Paylaştı

16.12.2019

Balıkesir’de oynanan Basketbol müsabakalarında Körfez 1. si olan Burhaniye Belediyespor U14 Kız Basketbol takımı kazandığı kupayla, Belediye Başkanı Ali Kemal Devecileri ziyaret etti.
Şampiyonada yaptıkları müsabakalarda büyük başarılara imza atan Burhaniye Belediyespor U14 Kız Basketbol takımı Körfez Şampiyonluğunun akabinde, İl İkinciğini de kazanarak kupasını havaya kaldırdı. Kazandıkları kupayla birlikte yaşadıkları gururu Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’le paylaşan Basketbolcular, kupa heyecanını Başkan Deveciler’le birlikte tekrar yaşadılar.
Antrenörler Emre Yıldırım ve Özlem Köle öncülüğünde Menejer Aydın Köle ve Şube Sorumlusu Melih Atalay’ın da aralarında bulunduğu basketbolcular Başkan Deveciler’i makamında ziyaret ederek şampiyonluk sevincini paylaştılar. Basketbolcular, yüksek motivasyonlarını başarı ile taçlandırdıklarını belirterek Başkan Deveciler’e teşekkür ettiler.
Belediye Başkanı Deveciler ise bütün sporcu ve yönetimi tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Spor alanında Burhaniye Belediyespor’un güzel işler başardıklarını ifade eden Deveciler, sporcularla tek tek sohbet ederek müsabakalarda ki önemli anları dinledi.
U14 Takımı elde ettiği il İkinciliği ile 11-15 Şubat tarihleri arasında yapılacak Çanakkale Bölge Şampiyonasına katılma hakkı kazandı.