Burhaniye De Evler Temizleniyor

Burhaniye De Evler Temizleniyor

27.11.2019

Burhaniye Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi ve engelli vatandaşların evleri temizleniyor.
Burhaniye Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla evini temizleyemeyen engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşların evleri temizlenmeye başlandı. Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından kurulan ekip tarafından yapılan temizlik çalışmalarında evleri temizlenen ihtiyaç sahipleri verilen hizmetten oldukça memnun olduklarını belirtti.
Belediye tarafından kurulan sistemde alınan başvurular değerlendirilerek ihtiyacı olan vatandaşlara özel bir ekip kuruluyor. Evi temizlenecek ihtiyaç sahibiyle irtibata geçen ekipler evin durumuyla alakalı değerlendirmeleri yaparak çalışmalara başlıyor. Odalar, dolaplar, zemin, tuvalet ve banyo dahil hanenin her bölgesini titizlikle temizleyerek dezenfekte eden ekipler, ev eşyalarının düzenini de yaparak evi temizlenmiş olarak teslim ediyor.
İhtiyaç sahiplerinin her zaman destekçileri olduklarını vurgulayan Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler “hanelerinde yaşam sürdüren ve evlerini temizlemekte zorluk çeken komşularımız için ev temizliği ekiplerimiz çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yaşam alanlarının temizlenmesiyle hem sağlıklı hem de düzenli bir hayat yaşayan sakinlerimizin gülen yüzleri bizi mutlu ediyor” diye konuştu.