Burhaniyespor Bayan Basketbol Takımından Transfer Atağı

Burhaniyespor Bayan Basketbol Takımından Transfer Atağı

10.10.2019

Burhaniye Belediyespor Bayan Basketbol takımı yeni transferleri sözleşmelere imzaları attı.
Kadınlar Bölgesel Basketbol Liginde mücadele eden Burhaniye Belediyespor Bayan Basketbol takımı Kulüp ve Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’le yeni sezon için transfer imzalarını attı. Belediye Başkanlığında düzenlenen imza töreninde Basketbolcularla bir araya gelen Başkan Deveciler, sporcularla sohbet ederek yeni sezonda başarılar diledi.
Baş Antrenör Özlem Köle ve İdari menajer Aydın Köle öncülüğünde Takım Menajeri Cansu Altay, Yardımcı antrenör Emre Yıldırım’ın da katıldığı imza töreninde toplam 12 sporcu sözleşme imzaladı.
Dış transferde 5 ismi renklerine bağlayan takım ayrıca altyapıdan da 5 sporcuyu getirdi. Takımda 3 sezondur forma giyen 3 sporcu da sözleşmelerini yenileyerek yeni sezon çalışmalarına başladı.
Sporculara bu sezon güveninin tam olduğunu ifade eden Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Ali Kemal Deveciler, Bayan Basketbol takımının bu sene yükselişe geçtiğini bunun ilerisi için güzel başarılar getireceğinin sinyalleri olduğunu söyledi. Takım Antrenörleri ve menajerlerine de başarılar dileyen Başkan Deveciler, güzel bir sezon geçirerek bir üst lige çıkmak için elllerinden geleni yapacaklarına emin olduğunu ifade etti
Dış transferde Mihrace Buğdaycı Kaptan, İlkem Tokyay, Çisil Bilgin, Gamze Memiş, Dilara Bardakçı ile anlaşan kulüp, iç transfer de ise 3 sezondur takımda olan Şevval Oyan Ceren Demir ile devam kararı aldı. Ayşe Gülen, Gökçe Yavaşça, Lara Su Ölçer, Elifsu iyigüngör, Pelin Küçük ise Kulübün alt yapıdan takıma transfer ettiği sporcular oldu.