Burhaniye Belediyesi’nde 2  Zabıta Emekli Oldu

Burhaniye Belediyesi’nde 2 Zabıta Emekli Oldu

13.9.2019

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye Belediyesi’nden emekli olan 2 zabıta personeline, yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Burhaniye Belediyesinde Zabıta personeli olarak 33 yıldır görev yapan Fetih Çakmak ve 30 yıldır görev yapan Muhsin Bahadır, Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in düzenlediği veda töreniyle emekli oldu.
Ayaklı mesire alanında Belediye Meclis üyeleri ve Zabıta personelinin de katıldığı veda töreninde konuşan Belediye Başkanı Deveciler; Uzun yıllar Burhaniye’ye hizmet ettikleri için emekli olan personele teşekkür ederek “ Sizler emekli olsanız da bizim hala personelimizsiniz. İyi ve kötü gününüz de yanınızda olmaya devam edeceğiz. Emeklilik hayatınızda başarılar diliyor, ailelerinizle birlikte huzurlu bir yaşam temenni ediyorum” dedi.
Daha sonra emekli personeller için pasta kesimi yapıldı. Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler emekli personele verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi vererek, hatıra fotoğrafları çektirdi.