Deveciler Zabıta Haftasını Kutladı

Deveciler Zabıta Haftasını Kutladı

05.9.2019

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler Zabıta Teşkilatının 193. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Zabıta personeliyle bir araya geldi.

Belediye hizmetlerinin en önemlilerinden biri olan ve kent sakinlerinin sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yaşamasını temin eden Zabıta teşkilatının kuruluşunun 193’üncü yılında Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler Belediye Binasında Zabıta personeliyle bir araya geldi.

Başkan Deveciler, yaptığı sohbette, Zabıtanın görevinin çok zor ve hassas olduğunu belirterek, gece, gündüz demeden günün 24 saati Burhaniye için hizmet ettiklerini belirterek, Burhaniye’nin güçlü ve tanınır bir ilçe olması için çabaladıklarını vurguladı.

Başkan Deveciler “her biriniz belediyenin güzler yüzü ve yönetimimizin gücünü temsil ediyorsunuz. Yaptığınız iş her an dikkat ve çözüm gerektiren bir iş. Sorumluluklarınız çok. Ama biz başarıyla yol alıyoruz ve başarının yolu, insana yatırım yapmaktan geçer. Biz ilçemizi refah ve güvenle, birlikte yönetiyoruz. Çaba ve çalışmalarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ve teşkilatınızın bu gurur gününü kutlarım” dedi.

Başkanın konuşması sonrası Zabıta personeliyle birlikte baklava yiyen Deveciler daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.