Muzaffer Özdemir Burhaniyelileri Mest Etti

Muzaffer Özdemir Burhaniyelileri Mest Etti

25.8.2019

Burhaniye Festivali Kapsamında İskele Meydanında Halk Konseri Veren Ünlü Müzisyen Muzaffer Özdemir Burhaniyelilere Bağlama Resitali Sundu.

Burhaniye Ören Turizm Kültür Ve Sanat Festivali Kapsamında İskele Meydanında Düzenlenen Halk Konserinde Sanatçı Muzaffer Özdemir Dinleyicilere Unutulmaz Dakikalar Yaşattı. Yayımlanan 21 Kitabının Yanı Sıra Kendi Bestelerinden Oluşan Beş Albümü Ve Film Müziği, Çalışmaları Yapan Sanatçı Çaldığı Kırmızı Renk Bağlaması Ve Kendine Has Tekniği İle İzleyenleri Büyülüyor.

Türkiye’nin Önde Gelen Sanatçılarından Sezen Aksu, Uğur Yücel, Kenan Işık, Enis Fosforoğlu, Yalçın Menteş Ve Daha Bir Çok Sanatçıyla Çalışan, Bazı Şiirlerini Edip Akbayram, Hasret Gültekin Ve Onur Akın Tarafından Da Seslendirilen Sanatçı Özdemir, Uluslararası Pablo Neruda Barış Şiirleri Yarışmasında “Bir Sohbetin Özeti” İsimli Şiiriyle De Ödülü De Bulunuyor.

Burhaniyelilerle Bir Araya Gelerek Yaklaşık İki Saat Konser Düzenleyen Muzaffer Özdemir’e Konser Sonrasında Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler Plaket Ve Burhaniye’nin Ürünlerinden Oluşan Bir Hediye Paketi Verdi.