Burhaniye Belediyespor Kadın Basketbol Takımı 2021-2022 Sezonu İçin Yeni Transferleri İle Sözleşme İmzaladı.

Burhaniye Belediyespor Kadın Basketbol Takımı 2021-2022 Sezonu İçin Yeni Transferleri İle Sözleşme İmzaladı.

17.9.2021

Kadınlar Bölgesel liginde mücadele eden Burhaniye Belediyespor Kadın takımımız Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’le yeni sezon için transfer imzalarını attı. Belediye Başkanlığında düzenlenen imza töreninde Basketbolcularla bir araya gelen Başkan Deveciler, sporcularla sohbet ederek yeni sezonda başarılar diledi.

Burhaniye Basketbol Şube Sorumlusu ve Meclis Üyesi Bülent Başaran,Medya Sorumlusu ve Meclis Üyesi Oktay Erbalaban,Basketbol Genel Koordinatör ve Meclis Üyesi Çiğdem Avcu,Sayman Soner Acar,Genel Menajer Talip Seçer,İdari Menajer Aydın Köle, Baş Antrenör Özlem Köle ve Yardımcı Antrenör Emre Yıldırım,12 sporcu eşliğinde imza töreni gerçekleşti.

Dış transferde 5 ismi renklerine bağlayan takım ayrıca altyapıdan da 5 sporcuyu getirdi. Takımda 3 sezondur forma giyen 3 sporcu da sözleşmelerini yenileyerek yeni sezon çalışmalarına başladı.Altyapıdan 4 sporcu A takım kadrosuna katıldı.

Sporculardan yeni başarılar beklediğini ifade eden Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Ali Kemal Deveciler, Bayan Basketbol takımının bu sene yükselişe geçtiğini bunun ilerisi için güzel başarılar getireceğinin sinyalleri olduğunu söyledi. Takım Antrenörleri ve menajerlerine de başarılar dileyen Başkan Deveciler, güzel bir sezon geçirerek bir üst lige çıkmak için ellerinden geleni yapacaklarına inandığını ifade etti.