GÜRKAN HACIR İLE ŞİMDİKİ ZAMAN PROGRAMI BURHANİYE’DE

GÜRKAN HACIR İLE ŞİMDİKİ ZAMAN PROGRAMI BURHANİYE’DE

17.8.2021

Gürkan Hacır ile Şimdiki Zaman Programı Burhaniye 2. Kitap Fuarı kapsamında Ören’den canlı olarak yayınlanacak. 17 Ağustos günü saat 20.00’da Gazeteci Uğur Dündar, Yazar Barış Doster, CHP 26. Dönem Milletvekili Barış Yarkadaş, CHP TBMM Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un katılacağı ve Gürkan Hacır’ın sunduğu Şimdiki Zaman Programı KRT TV’den canlı olarak ekranlarda olacak.
2. Burhaniye Kitap Fuarı görkemli bir törenle kapılarını sanatseverlere açıyor. 18 Ağustos’ta başlayacak ve 5 gün sürecek fuar, 70 yayınevi 100 aşkın yazar, tiyatrocu, gazeteci ve siyasetçiyi ağırlayacak. “Bin Yıllık Tarihten Bin Yıllık Kitaba” sloganı ile yapılacak fuarın Onur Konuğu ise şair Ahmet Telli olacak.
Geniş kapsamlı yapılacak olan fuar Ören’le sınırla kalmayarak, İskele Limanda da eş zamanlı devam edecek. Grup Pera, Cengiz Özkan, Muzaffer Özdemir ve Songül Bulur gibi sanatçılarda konserler verecek.
Fuarın açılışında CHP PM Üyesi Yaşar Seyman, Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba, Oğuz Kaan Salıcı TBMM Başkan Vekili Haydar Akar, CHP, TBMM Grup Başkanvekili Engin Özkoç birlikte yer alacak.
Canlı yayın linki yayın günü paylaşılacak olan program için

17 Ağustosta 18.30 itibariyle Pelitköy Sahilinden Burhaniye Belediyesi tarafından servis kaldırılacak. Ören Meydanda yapılacak Kitap fuarına kalkacak servisler 1-Polat Otel önü-2-Bağlarburnu Şok Market önü 3-Migros market önü-4-Carfuersa market önündeki duraklara uğrayarak Ören Meydanı fuar alanına ücretsiz ring yapacak.