Burhaniye Belediyesi Ücretsiz Tercih Danışmanlığı Başladı

Burhaniye Belediyesi Ücretsiz Tercih Danışmanlığı Başladı

30.7.2021

Burhaniye Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi (BURSEM), YKS sonuçlarının açıklanması ile tercih maratonunun başlamasının ardından, üniversite hazırlık sürecinde olduğu gibi tercih döneminde de en iyi ve doğru tercihlerin yapılabilmesi adına öğrencilere destek olmak için alanında uzman öğretmen kadrosuyla ücretsiz danışmanlık hizmeti verecek.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının açıklanmasının ardından Burhaniye’de yaşayan yüzlerce öğrenciyi tercih heyecanı sardı. İlçedeki gençlerin heyecanına ortak olan Burhaniye Belediyesi, öğrencileri tercih günlerinde yalnız bırakmayacak.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in hayata geçirdiği ilk ve en önemli sosyal projelerinden biri olan ve 2 yılda yaklaşık 1000 öğrenciye okul destek programı ile YKS ve LGS hazırlık programları ile destek olan Burhaniye Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi (BURSEM) , 5-13 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacak üniversite tercih işlemleri için rehberlik ve danışmanlık hizmeti verecek.

Üniversite adayları 0266 412 52 00 numaralı telefondan randevu alarak Belediye Hizmet Binası arkasında yer alan BURSEM’e giderek tercih danışmanlığı alabilecek.