Başkan Deveciler Fen İşleri Personeli İle Güne Başladı

Başkan Deveciler Fen İşleri Personeli İle Güne Başladı

30.7.2021

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, mesai öncesi Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Şantiyesinde personel ile kahvaltıda bir araya geldi.

Burhaniye’ye doğal gaz gelmesi ile 2019 yılının Ağustos ayından itibaren ilçe genelinde birçok noktada eş zamanlı ve art arda başlayıp, 2 yıldır devam eden çalışmalar sebebiyle Fen İşleri Müdürlüğünce yürütülen yol yapım ve onarım çalışmaları sürüyor. Hürriyet, Cumhuriyet ve Bahçelievler Mahalleleri’nde büyük kısmı tamamlanan yol çalışmalarında Burhaniye Merkez Mahallelerinde alt yapı çalışmaları ardından kazılan yolların yüzde sekseni kapatıldı. Şu an da program dahilinde Ören Mahallesi’nde çalışmalar yürütülürken, Öğretmenler Mahallesi’nde ise abone bağlantıları doğal gaz firması tarafından tamamlanmasının ardından program dahilinde ivedilikle yol çalışmaları yapılarak, Burhaniye yeni imajına kavuşacak.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ve Başkan Yardımcısı Murat Yazgan, Fen İşleri Personeli ile birlikte kahvaltı yaparak sohbet ettiler. Özveri ve gayretleri için ekibe teşekkür eden Başkan Deveciler, “2 yıl gibi kısa bir sürede ilçemiz genelinde yapılan doğal gaz çalışmaları için toplamda 150bin metrekare parke taş döşenirken, 10 bin ton kadar asfalt çalışması yapıldı. Burhaniye gelişiyor, değişiyor ve güzelleşiyor. Bu hepimizin emeği ve birliği sayesinde oluyor; daha yaşanılabilir bir Burhaniye için çalışmalarımız devam edecek” dedi.