Burhaniye Belediyesinden Personeline 500 Tl Moral Ve Motivasyon Primi

Burhaniye Belediyesinden Personeline 500 Tl Moral Ve Motivasyon Primi

27.3.2020

Bölgesinde ilkleri gerçekleştirerek sosyal belediyeciliğin öncülerinden olan Burhaniye Belediyesi, yine Türkiye’de bir ilki başararak Corona virüsüyle mücadele kapsamında çalışan personeline 500 TL moral ve motivasyon primi ödedi.
Covid-19 virüsüyle mücadele kapsamında Burhaniyelilerin sağlığı için 7 gün 24 saat aralıksız çalışan Burhaniye Belediyesi çalışanları Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler tarafından primle ödüllendirildi.


İlçe genelinde kriz masasına bağlı başta sağlık işleri ve dezenfekte ekipleri olmak üzere, Burhaniye’nin temiz ve sağlıklı kalabilmesi, krizi minimum riskle atlatabilmesi için kendi sağlığını hiçe sayarak aralıksız gece gündüz işlerini yaparak vatandaşın mağdur olmamasını sağlayan temizlik işleri, Park Bahçeler ve Fen işleri Müdürlüğüne bağlı saha da çalışan personele moral ve motive edici olması adına Burhaniye Belediyesince 500 TL ek prim yatırıldı.


Konuyla ilgili açıklama yapan Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler “Ülkemizin içinde bulunduğu hassas durumda kendi sağlıklarını önemsemeden Burhaniyelilerin daha sağlıklı hayat sürebilmesi için canla başla çalışan personelimiz bu ödülü sonuna kadar hak ettiler. Hizmetlerin aksamaması ve hijyen koşullarının sürekli olabilmesi adına çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Biz Burhaniyelilerin sağlıklı yaşam sürmesi için mücadele ediyoruz, onlarda için evlerinde kalarak riskleri en aza indirsinler. Bu zor zamanları el birliği ile atlatacağız. Herkese sağlıklı günler dilerim” şeklinde konuştu