Başkan Deveciler’den Bağışcı Değirmenci’ye Teşekkür

Başkan Deveciler’den Bağışcı Değirmenci’ye Teşekkür

04.8.2020

Başkan Deveciler Burhaniye’de 150 çocuğun ayakkabı ve giyim ihtiyaçlarını karşılayan bağışçıya teşekkür etti.

Almanya’da yaşayan ve geçtiğimiz günlerde Burhaniye’deki ihtiyaç sahibi 150 çocuğun ayakkabı ve giysi ihtiyaçlarını karşılayan bağışçı Meltem Değirmenci’yi, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler makamında ağırlayarak teşekkür etti.

Aslen Burhaniyeli olan ve Almanya’da yaşayan Meltem Değirmenci yaz tatilini geçirmek için geldiği memleketinde her sene olduğu gibi bu senede ihtiyaç sahibi ailelerin destekçisi oldu. Kurban Bayramı öncesi 150 çocuğun ayakkabı ve giysi ihtiyaçlarını karşıladı.

Burhaniyeli ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardımlardan dolayı Meltem Değirmenciye teşekkür eden Başkan Deveciler “Özellikle Burhaniye adına bu tür güzel vefa örneklerinin çoğalmasını temenni ediyoruz. İlçemizin yetiştirdiği değerlerin, tekrar ilçemiz adına güzel işlere imza atması bizi gururlandırıyor. Bende Burhaniyeliler adına sayın Değirmenciye yaptığı katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bağışçı Meltem Değirmenci ise, insanların ve özellikle çocukların mutluluğuna şahit olmanın çok özel bir duygu olduğunu belirterek katkılarının devam edeceğini yeniledi.