Başkan Deveciler Zabıta Haftasını Pasta Keserek Kutladı

Başkan Deveciler Zabıta Haftasını Pasta Keserek Kutladı

03.9.2020

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 194. yıl dönümü pasta keserek kutladı.

Ülke genelinde her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası, Burhaniye’de de Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in zabıta personellerine ziyareti ile kutlandı.

Belediye hizmet binasında Zabıta Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen ziyarette Başkan Deveciler ve zabıta personeli hep beraber pasta keserek Zabıta Haftasını kutladı.

Pasta kesiminden sonra zabıta personeliyle sohbet eden Başkan Deveciler, özellikle pandemi döneminde gece gündüz aralıksız vatandaşa hizmet eden zabıta personeline ayrı ayrı teşekkür etti.

Zabıtanın vatandaş ile belediye arasındaki köprü olduğunu ifade eden Başkan Deveciler “Hizmet kalitesini her gün arttıran, dinamik, 7 gün 24 saat çalışarak hizmet anlamında büyük görevlere imza atan belediye Zabıta Müdürlüğümüz, vatandaşlarımıza sağlıklı huzur ve güven ortamında yaşamalarını sağlamak için canla başla çalışmaktadır. Özellikle ülkenin içinde bulunduğu pandemi sürecinde gece gündüz demeden her vatandaşımızın İhtiyacını karşılamak için çalışıp görevini de en üst seviyede yaparak güvenlik denetim ve kontrol mekanizmalarını da başarıyla yürütmüştür. Belediye Zabıta Müdürlüğü personelimiz her koşulda her zaman vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edecektir. Fedakarca çalışmalarından dolayı başta Burhaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve sonrasında ülkemizin dört yanında vatandaşların en iyi hizmeti alabilmesi için çalışan tüm zabıta teşkilatına teşekkürlerimi bir borç bilir görevlerinde başarılar diler, Zabıta Haftasının 194. yıldönümünü kutlarım” diye konuştu.