Sosyal Projelerle Burhaniyeye Hizmet Ediyoruz

Sosyal Projelerle Burhaniyeye Hizmet Ediyoruz

22.9.2020

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler EGE TV’de Ramazan Karaca’nın hazırlayıp sunduğu Balıkesir’in Meydanı Programında canlı yayın konuğu oldu. Burhaniye’ye hizmet sosyal belediyecilik anlamında çalışmalar yaptıklarını belirten Deveciler “Sosyal belediyecilik anlamında halka hizmet ediyoruz. Burhaniye’yi Balıkesir’in cazibe merkezi yapmak için çalışıyoruz” dedi.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Ege Tv’de yayınlanan Balıkesir’in Meydanı programına Pandemi dolayısıyla Web sistemi üzerinden katıldı. Program yapımcısı Ramazan Karaca’nın sorularını yanıtlayan Başkan Deveciler, 18 aylık belediye başkanlığı süresinde Burhaniye’ye yaptığı ve yapacağı projeleri aktardı.

Sosyal Belediyecilik anlamında başlattıkları projeleri tek tek anlatan Deveciler, özellikle Burhaniye Sosyal Etkinlik Merkezi, Çocuk Bakımevleri, kadın ve hayvanlarla ilgili yapılan hizmetlere değindi. Akabinde ilçenin cazibe merkezi olma yolunda yapılan köklü projeleri hazırlanan video filmler eşliğinde izleyicilere sunan Deveciler, Pelitköy, Öğretmenler ve iskele başta olmak üzere kırsal mahallelere yapılan çalışmaları anlattı.

Alt ve üst yapı çalışmalarında devrim gerçekleştirdiklerini sözlerine ekleyen Başkan Deveciler, yıllardır ilçenin sanayi sitesi gibi bir çok alanında kangren olmuş su ve yol çalışmalarının bitirildiğini akabinde Burhaniye’nin doğalgaz konusunda genel anlamda tüm çalışmaların tamamlanma aşamasında olduğunu vurguladı.

Başkan Deveciler, Ayvalık’ta yaşanan yangın sonrası Ayvalık ilçesine tüm belediye imkanlarıyla destek verdiklerini söyleyerek Ayvalık’a tekrar geçmiş olsun dileklerini yineledi. Başkan Deveciler Pandemi döneminde yaptıkları hizmetleri de tek tek aktararak Covid-19’la mücadelede en ön safta yer aldıklarını belirtti.