Chp Heyeti Ayvalık’a “Geçmiş Olsun” Dedi

Chp Heyeti Ayvalık’a “Geçmiş Olsun” Dedi

28.5.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga, Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Manyas Belediye Başkanı Tancan Barçın Ayvalık’ta incelemelerde bulunarak geçmiş olsun ziyaretleri gerçekleştirdi.
Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler belediye ile ilgili temaslarda bulunmak üzere Ankara’da olduğundan ziyarete Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Murat Yazgan katıldı.
Geçtiğimiz günlerde Ayvalık’ta yaşanan felaket sonrası CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın öncülüğündeki heyet Ayvalık’a bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. CHP İl Başkanı ve CHP’li Balıkesir’den bazı Belediye Başkanlarının da katıldığı ziyarette ilk olarak Ayvalık Belediyesi’ne geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirildi.
Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin ile birlikte felaketin yaşandığı bölgede incelemeler yapan Ahmet Akın, Altınova Su Ürünleri Kooperatifi başta olmak üzere felakette mağdur olan vatandaşlarla bir araya geldi. Yapılan ziyarete Burhaniye’den Başkan Yardımcısı Murat Yazgan eşlik ederek Ayvalık’a geçmiş olsun dileklerini iletti.