Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler; “2021’e Özverili Ve Birikimi Güçlü Olarak Başlıyoruz”

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler; “2021’e Özverili Ve Birikimi Güçlü Olarak Başlıyoruz”

07.1.2021

2021 yılının ilk meclis toplantısında konuşan Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, meclis görüşmeleri öncesi yeni yıl için bir konuşma gerçekleştirdi. 2020 yılının ülke olarak zor geçtiğini belirten Deveciler “Yaşanabilecek neredeyse tüm felaketleri yaşadığımız bir yıl oldu. Hepimizin hafızasında olduğu gibi tarihte de unutulmayan bir sene olarak yer aldı” dedi.

Konuşmasının devamında, psikolojik ve ekonomik olarak çok zorlandıklarını ifade eden Başkan Deveciler “Hep birlikte tek yürek olarak dayanışma içinde bu dönemden çok şey öğrendik. Büyük bir aile olduğumuzu ve zorluklarla mücadele ruhumuzun içimizde sönmediğini gördük.” Dedi.

“Hemşehrilerimiz için aralıksız üretmeye devam ediyoruz” diyen Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, her bir vatandaşın bu süreci olabildiğince rahat ve sağlıklı atlatabilmesi için kolektif mücadeleyle çalışmaları yürüttüklerini belirtti.

2021 yılına Burhaniye’ye hizmet adına daha özverili ve birikimi güçlü olarak başladıklarını söyleyen Başkan Deveciler “Yeni yıldan umutluyuz ve yenilenmiş refah seviyesi yüksek bir Burhaniye ümidini hissediyoruz. Bizler sizlerle birlikte yeni yılda yeni umutlar ve yeni adımlarla kararlı olarak yola devam edeceğiz. 2021 yılında birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel hizmetleri gerçekleştireceğimize inanıyorum” dedi.

Başkan Deveciler’in yaptığı konuşma sonrası meclis üyeleri de yeni yıl dileklerini iletti. Meclis, akabinde gündem maddelerini görüştükten sonra Denetim ve Deprem ve Doğal Afet Komisyonlarına üye seçimlerini gerçekleştirdi. Yapılan seçimlerde Denetim Komisyonuna Oktay Erbalaban, Songül Erkeskin, Tufan Saylan, Bülent Başaran ve Cemal Akkılınç seçilirken, Deprem ve Doğal Afet Komisyonuna ise Murat Yazgan, Tarık Erdil, Rıfat Özyolcu, Mehmet Çakır ve Hasan Şerin seçildi.