Destek Paketi Yardımları Devam Ediyor

Destek Paketi Yardımları Devam Ediyor

04.5.2021
Burhaniye’de ihtiyaç sahipleri Ramazan ayında sevindiriliyor.
Burhaniye Belediyesi Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahiplerini sevindirmeye devam ediyor. Belediyenin kendi öz kaynaklarının haricinde bağışçılarında katkılarıyla hazırlanan Destek Paketleri ihtiyaç sahiplerine tek tek ulaştırılıyor.
Her Ramazan ayında olduğu gibi Burhaniye’de yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere gıda destek paketleri dağıtan Burhaniye Belediyesi, bu Ramazan ayında da paket yardımlarına devam ediyor.
Belediye ve Kaymakamlık tarafından tespit edilen ailelerin haricinde muhtarlıklarında belirlediği hanelere, Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından içerisinde temel ihtiyaç malzemeleri bulunan paketler tek tek ulaştırılmaya başlandı. Belediyenin haricinde bağışçılarında destek olduğu paketler ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor.
Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler “Burhaniye’de yalnız yaşayan, yaşlılar ile dar gelirli ailelere Ramazan yardım paketlerimizi dağıtıyoruz. İçeriği farklı ürünlerden oluşan yiyecek destek paketleri, personelimiz tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Bu vesileyle tüm hemşehrilerime de hayırlı sağlıklı Ramazanlar diliyorum. ” dedi.