Kaliteli Ve Güvenilir Hizmetin Adresi Burhaniye Belediyesi

Kaliteli Ve Güvenilir Hizmetin Adresi Burhaniye Belediyesi

20.6.2019

Kaliteli Ve Güvenilir Hizmetin Adresi Burhaniye Belediyesi

Burhaniye Belediyesi bünyesinde açılan ve işletilen sosyal tesis alanları özellikle hafta sonları ziyaretçi akınına uğruyor. Burhaniye’nin Taylıeli, Dutluca ve Ören mahallelerinde kafe işletmelerinin yanı sıra Ören Mahallesinde bulunan Ayaklı Mesire Alanı Burhaniye’de aranan mekânların başında geliyor. Kalite, güvenilir ve ucuz hizmeti vatandaşları için sunan Burhaniye Belediyesi sosyal tesis alanları ile dikkat çekiyor. 

Ayaklı Mesire Alanı yaza hazırlandı. İlçemizde yer alan gözde piknik alanlarından olan Ayaklı Mesire alanı misafirlerini bekliyor. Belediyemize ait Ören Ayaklı Mesire Alanı soğuk kış günlerinin ardından yaza hazırlandı. Belediye, bahar aylarının gelmesiyle birlikte park ve bahçe bakımlıklarına ağırlık verirken, Ayaklı Mesire Alanı sezona hazırlandı. Belediyemiz tarafından işletilen Ayaklı Mesire Alanı, yeşilliği ve kent merkezine yakınlığı ile ilgi görüyor. Piknik yapmak isteyen vatandaşların kolayca ulaşabildiği mesire alanında çocuklar için de oyun alanları ve evcil hayvanlar bulunuyor. 

Yaz aylarında Burhaniye’nin aranan mekânlarının başında gelen Ören Sahil Kafe, 2019 yaz sezonunu açtı. Kaliteli, güvenilir ve ucuz hizmetiyle Burhaniyelilerin ve misafirlerin yoğun ilgi gösterdiği Sahil Kafe bu yaz da, ilçenin gözde turizm merkezi Ören’in vazgeçilmezlerinden olacak. Şehir genelinde oluşturduğu sosyal donatı alanlarıyla büyük takdir toplayan ve vatandaşları için daima kaliteli, güvenilir ve ucuz hizmet sunmaya özen gösteren Burhaniye Belediyesi işletmesinde bulunan Sahil Kafe, yaz sezonunun başlamasıyla birlikte faaliyete girdi. Ören Mahallesi Hüseyin Öğütçen Bulvarı’ndaki kafe, özellikle akşam saatlerinde dolup taşıyor.