Burhaniye Belediye Spor Kulübü Kongresi Yapıldı

Burhaniye Belediye Spor Kulübü Kongresi Yapıldı

27.5.2019

Burhaniye Belediye Spor Kulübü Kongresi Yapıldı

Burhaniye Belediye Spor Kulübünün olağan kongresi, 25.Mayıs.2019 Cumartesi günü, Burhaniye Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirildi. Yeni yönetim Kurulu, Denetin Kurulu ve ASK Delegeleri belirlendi.
Özellikle Futbol takımının başarısız bir sezon geçirdiği Kulübü, 31.Mart seçimleri sonrası Belediye yönetimini devir alan Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ve ekibi resmen devraldı.
Futbol, Basketbol, Voleybol, Güreş, Bilardo, Briç, Satranç, Masa Tenisi, Zıpkınla Balık Avlama ve Özel Sporcular gibi bir çok branşta faaliyet gösteren Burhaniye Belediye Spor Kulübü, yapılan seçimler sonucunda yetkili icra kurullarını belirledi.
Yönetim Kurulunun 17 Asil üyeleri;
1-Ali Kemal Deveciler, 2- Rengin Hasan Ender, 3-Rıfat Özyolcu, 4- Melih Atalay, 5- Soner Acar, 6- Hüseyin Çolak, 7- İsmail Küçükkahraman, 8-Tolga Pabuşcuoğlu, 9-Ali Sarıbaş, 10- Serdar Eruzunlar, 11- Hasan Bayram, 12- Melih Aysel, 13- Osman Akkoç, 14- Naim Karayaz, 15- İsmail Ova, 16- Erhan Güngör, 17- İlyas Anıl Kolaşınlı oldu.
Yönetimin Yedek Üyeleri ise şöyle oluştu.;
1-Mustafa Kemal Kılıçlar, 2-Mehmet Güven, 3- Özgür Öztürk, 4- Bahadır Saygılı, 5- H.Şinasi Bayam, 6- Murat Müsait, 7- Nazif Baran, 8- Hikmet Aydın Köle, 9- Mehmet Eryutlu.
Denetim Kurulu Asil Üyeliklerine;
1-Ercan Furunlar, 2-Tolga Akbey, 3-Ahmet Gözçiçek seçilirken, Yedek Denetin Kurulu; 1-Hasan Küçükdereli, 2-Cemal Kumkumoğlu, 3- Taylan Yılmaz’dan oluştu.
Burhaniye Belediye Spor Kulübünü, ‘’Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’’ (A.S.K.F.) seçimlerinde temsil edecek delegeler ise şöyle belirlendi.
Asil Üyeler; 1-İsmail Küçükkahraman, 2- Osman Akkoç, 3- Soner Acar.
Yedek Üyeler; 1- Mustafa Kemal Kılıçlar, Ercan Furunlar, 3- İlyas Anıl Kolaşınlı.
2018-19 Sezonunda bir alt lige döşen Futbol takımının başarısızlığına üzülen Burhaniye’li sporseverlerin umut ve özlemle bekledikleri yeni yönetim kademeleri, kulüp üyelerince böyle belirlendi. Kendisi de, eski bir Burhaniye Spor Kulübü ‘’futbolcusu’’ olan Belediye Başkanımız Ali Kemal Deveciler’den şehir halkımızın beklentileri büyük. U-13/ U-14 / U-16/ U-17/ U-19 gibi katagorilerde bölgesel ve ulusal turnuvalarda çok başarılı işler yapan Futbol takımlarımızın, A-takımından da tekrar şampiyonluklar yaşatacak bir takım ve teknik ekip oluşturulması tüm Burhaniye’li sporseverlerin beklentisi haline dönüştü.
Başarılı bir sezon geçiren Basketbol ve Voleybol takımlarımızın yanı sıra, Avrupa ve Dünya Şampiyonlukları getiren ‘’Özel Sporcularımızın’’ da, önümüzdeki sezonlarda başarılarını tekrarlayacaklarının temenni ediyor, tüm Burhaniye Belediye Spor Kulübü ailesi ve taraftarlarına minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.