Belediye Temizlik İşleri Ekiplerinin Çalışmaları Sürüyor

Belediye Temizlik İşleri Ekiplerinin Çalışmaları Sürüyor

24.4.2019

Belediye Temizlik İşleri Ekiplerinin Çalışmaları Sürüyor

Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışmalarını sürdürüyor. Bir yandan günlük temizlik faaliyetlerine aksatmadan devam eden Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bir yandan da belirlenen program dâhilinde mahallelerde detaylı temizlik çalışması yapıyor.
Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü periyodik olarak sürdürdüğü çöp toplama, mıntıka temizliği, konteynerlerin etrafına bırakılan çöp ve atıkların kaldırılması çalışmalarının yanı sıra tüm mahallelerde detaylı temizlik çalışması da yapıyor. Detaylı temizlik çalışması ile mahallelerde cadde, sokak ve kaldırımların süpürülüp yıkanırken, çöp konteynerleri de dezenfekte ediliyor. Son olarak Ören Mahallesi, İskele Mahallesi sokaklarında yapılan detaylı temizlik çalışmaları vatandaşlar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı.
Çevre temizlik çalışmalarını titizlikle sürdüren Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunuyor. Yeşilin ve mavinin buluştuğu cennet ilçe Burhaniye’de yeniliklerin mimarı Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, çalışmalara yönelik yaptığı konuşmada halkın memnuniyetini ve huzurunu sağlayabilmek için gece gündüz çalıştıklarını anlattı. Bu çalışmalarda ekibiyle birlikte istişarelerde bulunduğunu da belirten Başkan Deveciler, daha temiz bir Burhaniye için çevre temizlik ve bakım ekibi tarafından çalışma programları dahilinde alanlarımızın düzenli temizliğinin yapıldığı, Burhaniye’ye yakışır bir çevre sağlanmakta olduğunu sözlerine ekledi.