Ören Plajı'nda 25.000'i Aşkın Genç Doyasıya Eğlendi

Ören Plajı'nda 25.000'i Aşkın Genç Doyasıya Eğlendi

22.7.2023
Burhaniye 4. Kitap Fuarı kapsamında Ören Plajı'nda düzenlenen gençlik konseri, müzikseverler için unutulmaz anlarla dolu bir geceye dönüştü. Sahne aldığı anda coşkulu bir kalabalıkla karşılaşan sevilen müzik grubu Pinhani, 25.000’i aşkın gence unutulmaz anlar yaşattı. Konser alanına il dışı ve diğer ilçelerden gelen sanatseverler adeta akın etti. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen gençlik konseri, müziğin gücüyle birleşen coşkulu atmosferiyle gençlerin yüzlerini gülümsetti.
Konser boyunca gençler, sevilen Pinhani şarkılarını birlikte söyleyerek sahnede müzikle bütünleşti. Bu enerji dolu anlarda, gençler arasında dayanışma ve eğlence atmosferi hakimdi. Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, gecenin sonunda, tüm Burhaniyeliler adına sanatçılara teşekkür ederek, katkılarından dolayı plaket sunarak minnettarlığını dile getirdi.
Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler konser sonunda sahnede sanatseverlere açıklamalarda bulundu. "Geçen sene söz vermiştik, sözümüzü tutuyoruz. Ören Plajı bundan sonra büyük konserlere ev sahipliği yapacak.’’ dedi. Gençlerin sloganları ve sevgi seli eşliğinde sahneden inen Başkan Deveciler, unutulmaz geceyi gençlerle birlikte kutladı.