BURHANİYE BELEDİYESİ DEPREMZEDELERİN YANINDA

BURHANİYE BELEDİYESİ DEPREMZEDELERİN YANINDA

09.3.2023

Ülke olarak yaşadığımız büyük deprem felaketi sonrasında ilk günden itibaren tüm imkanlarını seferber eden Burhaniye Belediyesi faaliyetlerine devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Belediyemiz misafirhaneleri ve ilçemizde bulunan otellerde konaklayan depremzedeleri ziyaret eden Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’ in ardından bu haftada ziyaretler devam etti.

Burhaniye Belediyesi olarak başlatılan “ Burhaniye Sizin de Eviniz” kampanyasına katılarak ikinci evlerini depremzedelerin kullanımına sunan vatandaşlarımızın evlerine yerleştirilen depremzedeleri, Belediye Başkan Vekili Çiğdem Karasakal Avcu, Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Engin Demir ziyaret ettiler. Yapılan ziyaretlerde temel ihtiyaç malzemeleri, gıda kolileri ve evlerde bulunan miniklerimizi mutlu etmek için de çeşitli oyuncakları da yanlarında götürdüler.

Burhaniye Belediyesi olarak kimsenin kendisini yalnız hissetmemesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Belediye Başkan Vekili Çiğdem Karasakal Avcu ilçemize gelen vatandaşlarımız için aralıksız olarak çalışmaya devam edeceklerini belirtti.