BAŞKAN DEVECİLER ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI

BAŞKAN DEVECİLER ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI

24.11.2022

Öğretmenler Günü dolayısıyla Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Belediyeye ait çocuk bakımevleri ve Sosyal Etkinlik Merkezi’nde görev yapan  öğretmenleri ziyaret etti.

İlk olarak BURSEM (Burhaniye Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi)’de  öğretmenlerle buluştu. Öğretmenlerle sohbet ederek tek tek öğretmenlere hediyelerini veren Başkan Deveciler, daha sonra Burhaniye Belediyesi Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Çocuk Bakımevi ve Burhaniye Belediyesi Nur Çakıroğlu Albak Çocuk Bakımevinde görevli öğretmenleri ziyaret etti.

Düzenlenen ziyarette eğitim gören çocuklar ve öğretmenlere bir araya gelen Başkan Deveciler, öğretmenliğin önemine değindi. Deveciler, “Öğretmenlerimiz, yolumuzu aydınlatan ışıktır. Yarınlarımızın şekillenmesi, geleceğimizin daha yaşanılabilir olması adına öğretmenlerimize büyük görev düşmektedir..” dedi. Öğretmenlerle tek tek görüşen Deveciler başarılar dileyerek, “ Aydınlık yarınları şekillendirecek öğretmen ve öğrencilerimiz için her türlü projeyi destekliyoruz; görev süremizce dershane ve kreşlerimizi faaliyete geçirdik, üniversite bursu veriyoruz, karanlığı aydınlığa çıkaracak her türlü projeyi de destekleyeceğiz, Sizlerin huzurunda tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.