Bayram Öncesi Denetim

Bayram Öncesi Denetim

08.7.2022

Burhaniye Belediyesi Kurban Bayramı Arifesinde kurban satış ve kesim yerlerini denetledi. Sağlık işleri ve veteriner biriminin kontrolünde süren kurban satışlarının denetimi Zabıta Müdürlüğü personeli tarafından da titizlikle yürütülerek vatandaşların sağlıklı ve gerekli şartlara uygun kurban alımı sağlandı.

“DENETİMLER BAYRAM BOYUNCA SÜRECEK”

Belediye ekipleri bayram hazırlıklarına günler öncesinde başladı. Arife günü boyunca belediye tarafından temizliği ve bakımı yapılan mezarlıklarda Kuran-ı Kerim okutuldu , halkın ulaşımı noktasında da belediye , belediye hizmet binası önünden Geriş ve Börülce Mezarlıklarına ücretsiz ulaşım sağladı .

Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler de Başkan Yardımcısı Murat Yazgan ile kurban satış yerlerini ziyaret ederek halkın bayramını kutladı. Deveciler, kurban bayramı ve tatili için tüm hazırlıklarımızı tamamladık; halkımızın huzurlu bir bayram geçirmesi için de bayram süresince tüm ekiplerimiz kurban kesim yerlerinde ve sahada nöbetleşe çalışarak halkımızın talep ve şikayetlerine cevap verecek.” dedi.