BİRLİKTE ENCÜMEN VE KOMİSYON ÜYELERİ BELİRLENDİ

BİRLİKTE ENCÜMEN VE KOMİSYON ÜYELERİ BELİRLENDİ

15.6.2022
İda Madra Jeoparkı Turizm Altyapı Hizmetleri Belediyeler Birliği Meclis Toplantısı Balıkesir’de gerçekleştirildi.
Encümen ve Plan Bütçe Komisyon üyelerinin seçildiği Birliğin Başkanlığını Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz yaptı.
Balıkesir Avlu Kongre Merkezinde gerçekleştirilen İda Madra Jeoparkı Turizm Altyapı Hizmetleri Belediyeler Birliği Meclis Toplantısı encümen ve Plan Bütçe Komisyon üyelerini seçti.
Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in de Encümen üyeliğine seçildiği Birliğin diğer encümen üyeleri ise; Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy ve Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş oldu.
Yapılan toplantıda Plan Bütçe Komisyonu üyeleri de; Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem imam Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu ve Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz olarak belirlendi.
Burhaniye Belediye Meclis üyeleri Hasan Küçükdereli, Serap Uysal ve Songül Erkeskin’in de katıldığı Birlik meclisi, yapılan seçimler sonrası çalışmalarına başladı.