Burhaniye Belediyesppor Yeni Yönetimini Seçti

Burhaniye Belediyesppor Yeni Yönetimini Seçti

10.6.2022

Burhaniye Belediyespor Kulübünün olağan kongresi yapıldı.

Burhaniye Belediyespor Kulübünün olağan kongresi yapılan seçimlerle gerçekleştirildi. Tek liste olarak yapılan kongrede Burhaniye Belediyespor Başkanlığına yeniden Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler seçilirken, kongrede yeni yönetim kurulu ve Amatör Spor Kulübü delegeleri de belirlendi.

Divan Başkalığını Murat Aydınlıgil’in yaptığı kongre de Bahadır Saygılı Divan Vekili, Hüseyin Çolak ise yazman olarak kongre de görev aldı. Burhaniye Belediye meclis salonunda gerçekleştirilen kongrede konuşan Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, BAL liginin sisteminin çok farklı olduğunu belirterek bu sistemde takım düşme sisteminde değişikliklerin olması gerektiğine değindi.

Bu sezon güzel performans sergilediklerini ve gerek futbol gerek kadın basketbol gerekse de diğer branşlarda üstün başarılar sergilediklerini belirtti. Kulüp yönetiminin canla başla çalıştıklarına da değinen Başkan Deveciler Aginolar’a da verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti.

Belediyespor adına bir otobüs alacaklarının da müjdesini veren Başkan Deveciler, hedeflerinin ligin şampiyonu olmak olduğunu ifade ederek yeni yönetimin Burhaniye’ye hayırlı olmasını diledi.

Yapılan Kongrede Burhaniye Belediyespor Yönetim Kurulu şu şekilde belirlendi;

Ali Kemal Deveciler, Hasan Bayram, Soner Acar, Osman Akkoç, Çiğdem Karasakal Avcu, Cemal Akkılınç, Bülent Başaran, Hasan Şerin, Rıfat Özyolcu, Oktay Erbalaban, Hakkı Güray Demiröz, Özgür Öztürk, Veysal Üneş, Ahmet Bozkurt, Hüseyin Çolak, Kemal Yılmaz ve Nigar İdiz

Yönetim Kurulu Yedek üyelikleri ise şu şekilde Erhan Güngör, Hikmet Aydın Köle, Mustafa Kemal Kılıçlar, Tolga Babuçcuoğlu, Ali Sarıbaş, Melih Aysel, Hüseyin Ener, Murat Müsait, Serdar Eruzunlar

Burhaniye Belediyespor Denetim Kurulu, Hasan Küçükdereli, Bahadır Saygılı, Tolga Akbey’den oluşurken yedeklere ise; Taylan Yılmaz, Hasan Ender ve Naim Karayaz seçildi.

Amatör Spor Kulübü delegeliklerine; Hasan Bayram, Soner Acar, Özgür Öztürk ve Osman Akkoç seçildi.