BUBYO BİRİNCİSİNDEN BAŞKAN DEVECİLER’E ZİYARET

BUBYO BİRİNCİSİNDEN BAŞKAN DEVECİLER’E ZİYARET

07.6.2022
Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulunu birincilikle tamamlayan Melisa Güngör Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’i ziyaret etti.
Geçtiğimiz günlerde mezuniyet sevinci yaşayan BUBYO öğrencileri diplomalarını aldıktan sonra eğitim hayatlarında bir parkuru daha tamamladı. Mezuniyet törenine katılarak öğrenicilerin iş yaşamlarında başarılar dileyen Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, okulu birincilikle tamamlayan Melisa Güngör’e geçtiğimiz günlerde mezuniyetinde başarı belgesini verdikten sonra, bugün Melisa Güngör tarafından makamında ziyaret edildi.
BUBYO’da Bankacılık ve Finans Bölümünde okuyan ve mezun olduktan sonra memleketine dönmeyen Melisa Güngör, yaptığı ziyarette Başkan Devecilerle, iş hayatıyla alakalı fikir alışverişinde bulundu. Başkan Deveciler’e Burhaniye’de ikamet edeceğini ve yüksek lisansını burada yapacağını belirten Güngör, Burhaniye’de çalışmak istediğini hatta Belediyede de çalışabileceğini ifade ederek iş başvurusunu da başkana iletti. Güngör’e teşekkür eden Başkan Deveciler, Belediye İnsan Kaynakları Müdürlüğü ile görüşüp belediyede ki personel durumuna bakacaklarını uygun olmaması durumunda belediye dışında da iş bulabilmesi için yardımcı olacaklarını söyledi.
Ayrıca, gençlerin istihdamına önem verdiklerini belirten Başkan Deveciler “Başarılı ve geleceğe güvenle bakan siz gençlerle, Burhaniye’ye güzel hizmetler yapacağımıza inanıyor ve tebrik ediyorum” dedi.