Ali Kemal Deveciler
Belediye Başkanı

MEZARLIKLARIMIZ BAYRAM ZİYARETİNE HAZIRLANDI

Burhaniye Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından Kurban Bayramı öncesi mezarlıklarda temizlik çalışmaları gerçekleştirdi. Kurban Bayramı’nda vatandaşların rahat bir şekilde ziyaretlerini gerçekleştirebilmeleri için tüm mezarlıklarda temizlik ve düzenleme çalışması yapıldı. Mezarlık içerisindeki olası haşere, böcek ve sineklerin yok edilmesi için Burhaniye Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri hummalı bir çalışma gerçekleştirdi. Ayrıca Covid-19 tedbirleri kapsamında mezarlıklara uyarı levhaları ve el dezenfektanı konuldu.


OTLAR TEMİZLENDİ

Temizlik çalışmaları Kurban Bayramı’ndaki mezarlık ziyaretlerine yetiştirildi. Ayrıca Burhaniye Geriş ve Börülce Mezarlıklarında arife günü öğleden sonra Kur’anı Kerim okunacak. Mezarlıklarda oluşan otlar ve çalılar temizlenerek, mezarlık içi ana yolların yıkanması ve çevre bakımlarının yapıldığı çalışmalarla vatandaşların beğenisi kazanıldı.


MERKEZİ MEZARLIKLARDA BOYA VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Burhaniye Belediyesi ekipleri bayram öncesi köy mezarlıklarının yanı sıra merkezi mezarlıklarda da farklı çalışmalar gerçekleştirdi. Ekipler özverili bir çalışmayla merkez mezarlıklarında, boyama ve temizlik çalışması yaptı. Yıl boyunca periyodik olarak mezarlıkların bakım ve onarımı gerçekleştiren Burhaniye Belediyesi, bayramlarda da titiz temizlik çalışmaları yapıyor.


E-BELEDİYE

 

PROJELERİMİZ

DUYURULAR

 

Burhaniye Belediyesi

Tel :  0 266 412 64 50

Fax : 0 266 422 10 06

Mahkeme Mah 

Hürriyet Cad

No : 80

Harita

  • Harita

    Burhaniye Belediye Binası

  • Harita

    Burhaniye Merkez

Demo

Bize Ulaşın