5 YILDA 32 YENİ ARAÇ BURHANİYE BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNA EKLENDİ

Burhaniye Belediyesi, Burhaniye halkına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 5 yılda araç filosunun mevcut sayısını arttırarak yeniledi.

Büyükşehir yasası ile birlikte mücavir alanları genişleyen ve köylere de hizmet götürmeye başlayan Burhaniye Belediyesi, işlerin aksamaması adına, daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde hizmet götürebilmek amacıyla 5 yılda 32 yeni aracı filosuna ekledi. Belediye kasasını da düşünerek hibe yoluyla 12 aracı filoya kazandıran Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, 19 aracı Belediyenin öz kaynakları ile aldı. 1 aracı trampa yoluyla Belediye hizmetine kazandıran Başkan Uysal iş makinesinden binek araca, kamyondan ambulansa, yol süpürme araçlarından cenaze nakil aracına kadar toplamda 32 aracı Burhaniye’nin hizmetine sundu.

EN KALİTELİ VE EN HIZLI HİZMETİ VERMEYE GAYRET GÖSTERİYORUZ

Burhaniye’miz her geçen gün sürekli büyüyor ve gelişiyor diye belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “Burhaniyeli vatandaşlarımıza daha hızlı, güvenli ve sağlıklı bir şekilde hizmet götürebilmek adına aldığımız yeni araçlarımızla hizmet kalitemizi arttırdık. Belediye kasamızı da yormadan 12 aracı hibe yoluyla belediyemize kazandırdık. Bu anlamda yardım aldığımız Bakanlıklarımız, Belediyeler Birliği ve şahıslara teşekkürü bir borç bilirim. Halka Hizmet Hakk’a hizmettir anlayışımız ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz en kaliteli ve en hızlı hizmeti Burhaniyeli vatandaşlarımıza vermeye gayret gösteriyoruz” dedi.