YARIYIL TATİLİNDE OKUL BAHÇELERİ ÖĞRENCİLER İÇİN HAZIRLANIYOR

Burhaniye’de Belediyesi, yarıyıl tatilinde öğrenciler için çalışmalarını sürdürüyor. Faruk Kızıklı İlkokulu Bahçesine kilitli parke taşı döşemeye geçtiğimiz günlerde başlayan Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, okul bahçesinde parke taş döşeme işini bitirdi.

Burhaniye Belediyesi, okul bahçelerini düzenleme çalışmaları kapsamında Faruk Kızıklı İlkokulu bahçe girişinde fazla yağmurlardan dolayı okula giriş ve çıkışın zor oluyordu. Çocukların hep yanında olan Başkan Uysal’dan parke taş talep edilmesi üzerine, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, ekiplerine talimat vererek okul bahçesine parke taşı döşetti.

 “BURHANİYE BELEDİYESİNDEN EĞİTİME TAM DESTEK”

 

“Eğitime her zaman desteğiz” diyen Başkan Uysal, “Belediyelerin görevlerinden biride eğitime destek olmaktır. İmkânlarımız çerçevesinde her zaman destek olmaya çalışıyoruz. Eğitimde başarının desteklenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Amacımız öğrencilerimize daha güzel ortamlarda eğitim verilmesini sağlamak. Okullarımızı modern bir görünüme getirerek, çocuklarımızın daha temiz, sağlıklı ve kaliteli bir öğretim görmelerini sağlamak için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz, göstermeye de devam edeceğiz. Öğrencilerimiz ve Burhaniye halkı için çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.