ÇORUK MAHALLESİNİN YOLLARI GÜZELLEŞİYOR

Burhaniye Belediyesi, ilçe genelinde parke taş yapım programı kapsamında, yol yapım çalışmasına Çoruk Kırsal Mahallesinde devam ediyor.

Burhaniye’nin dört bir tarafında devam eden parke taş yol yapımlarına son olarak Çoruk Mahallesi de eklendi. 5 yıl boyunca ilçede ciddi bir parke taş yol yapım bilançosuna ulaşan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal aynı anda birden fazla ekiple Burhaniye’de yol yapım çalışmalarını ara vermeden devam ettiriyor.Hemen hemen bütün kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarını tamamlayan Burhaniye Belediyesi Fen işleri ekipleri son olarak Çoruk Kırsal Mahallesinde parke taş döşeme işlerine başladı. 

ÇALIŞMA TEMPOMUZ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Belediye Başkanı Necdet Uysal yapılan çalışmaları değerlendirdiği açıklamasında, “Göreve geldiğimizden bugüne kadar kırsal mahallelerimizde yaptığımız yol yapım çalışmalarımız herkesin malumu! Kent merkezi yanında mahalle statüsüne kavuşan belde ve köylerimizdeki çalışma tempomuz da hız kesmeden devam ediyor. Özellikle yeni mahalle statüsüne geçen köylerimizdeki hizmet eksikliğini tespit ederek çalışma programlarımızı hazırlıyor ve yürürlüğe koyuyoruz. Kırsal Mahallelerimizin büyük biri çoğunluğunda yol sorunu kalmadı. Şimdi de Çoruk Mahallemizde yol yapım işlerimizi sürdürüyoruz.  En kısa zamanda köyün içinde ki bozuk olan tüm yolları tamamlayacağız” diye konuştu.