KARADERE HALKI YENİ KAHVEHANESİNDE BULUŞACAK
Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Karadere Mahallesinde yapımı devam eden yeni kahvehane inşaatını Belediye Başkanı Necdet Uysal yerinde inceledi.
Burhaniye’de sürekli ivme kazanan bir hizmet anlayışı ile 5 yıldır 38 mahalleye hizmet eden Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal halkın taleplerini de yerine getiriyor. Karadere Mahallesinde, mahalle sakinlerinin eskimiş olan mahalle kahvesinin yenilenmesi konusunda ki taleplerini geri çevirmeyen Başkan Uysal mevcut kahvehanede yapım çalışmalarını başlattı. Şu anda teras katında devam eden çalışmaları ise Başkan Uysal yerinde inceledi. Kahvehane yapımı hakkında gelinen noktayla ilgili bilgi alan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal Karadere Mahallesi kahvehanesinin en kısa sürede biteceğini belirtti. 
KIRSAL MAHALLERİMİZDE YAPILMAYANLARI YAPIYORUZ
Kırsal Mahallelerde yapılmayanları yaptıklarını belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “Gerek merkez mahallelerimiz gerekse kırsal mahallelerimizin ihtiyaçlarına göre projeler üretiyoruz. Karadere Mahallesi sakinlerimizin toplanma alanı olan köy kahvesinin yenilenmesi talebine kayıtsız kalmadık. Eski ve kullanıma elverişli olmayan köy kahvesini yeniden inşa ediyoruz. Kırsal Mahallelerimiz için merkezde ne varsa köylerimizde de o olacak demiştik. Bu kapsamda, Kırsal mahallelerimizin büyük bir çoğunluğunun yol meselesi tamamlandı. Birçok köyümüzün ortak kullanım alanları yenilendi ya da yeniden yapıldı. Bunun yanında sağlık evleri oluşturduk. Toplanma alanları yaptık. Kırsal Mahallelerimiz için çalışmalarımız ve hizmetlerimiz devam ediyor.” dedi