YILDIZ SOKAK YENİ YOLUNA KAVUŞTU

Merkez ve kırsal mahallelerde yatırım atağını sürdüren Burhaniye Belediyesi, kırsal ve merkez mahallelerin yollarını yenilemeye devam ediyor. Son olarak Burhaniye’nin en uzun sokaklarından biri olan Mahkeme Mahallesi Yıldız Sokak’ta yürütülen parke taş yol yapım işlerini Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal yerinde inceledi.

Burhaniye Belediyesi tarafından vatandaşlara üstün kalitede hizmet sunabilmek adına, cadde ve sokaklardaki kilit taşı döşemeleri devam ediyor. İlçede beş yıldır aralıksız devam eden çalışmalar kapsamında birçok mahallede cadde ve sokaklar parke taş yol olarak yeniden düzenledi. Bugün itibariyle aynı anda 4 mahallede yeni yol yapımını sürdüren Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Ekipleri Mahkeme Mahallesi Yıldız Sokak’ta yürüttükleri çalışmalar kapsamında yolun bordür döşemelerini, stabilizasyonunu ve parke taş döşeme işlerini hızlı bir şekilde sürdürüyor.

VATANDAŞLARIMIZ MERAK ETMESİN! YOLU YAPILMAYAN YERİMİZ KALMAYACAK

Yürütülen çalışmaları bizzat takip eden Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal Burhaniye Belediyesi olarak yol çalışmalarında rekor kırdıklarının altını çizerek “5 yıllık görev sürecimizde merkez ve kırsal mahalle ayırmadan ciddi bir yol yapım bilançosuna ulaştık. Belirli bir plan dâhilinde devam eden parke taş yol yapım işlerimiz aynı anda birçok fazla ekip ile devam ediyor. Şu anda 4 Mahallemizde yeni yol yapım çalışmaları sürerken birçok mahallemizin muhtelif yerlerinde de yolların bakım ve onarım çalışmaları sürüyor. Vatandaşlarımızın yol yapımları konusunda endişe duymamasını istiyoruz. Yolu yapılmayan yer kalmayıncaya kadar bu yol yapım çalışmalarımız devam edecek.