BAHADINLI MAHALLESİ OKULU İÇİN İNCELEME YAPILDI

Burhaniye Belediyesi’nin kırsal mahallelerde sürdürdüğü hizmetler tüm hızıyla devam ediyor. Tüm kırsal mahallelerin kullanıma elverişli olmayan yolları sırayla yapılırken bir yandan da mahalle halkının talepleri Belediye Başkanı Necdet Uysal tarafından yerine getiriliyor.
Burhaniye genelinde aralıksız olarak devam eden yol yapım çalışmalarının yanı sıra okul, cami gibi kamu alanlarına Belediye tarafından yapılan destekler de sürüyor. Bu kapsamda Burhaniye Belediye Başkan Vekili Cemil Bahadır ve Başkan Yardımcısı Güngör Persil tarafından ziyaret edilen Bahadınlı Mahallesinde yapılacak işler de yerinde incelendi. Bahadınlı Mahallesinde yapılan yolları yerinde inceleyen Bahadır ve Persil, mahalle halkı tarafından talep edilen okul bahçesi düzenlemesi için de yerinde inceleme yaptılar. Mahalle Muhtarı Sebahattin Avcı ile birlikte Bahadınlı okulunda bahçesinde neler yapılması gerektiğini istişare eden Bahadır ve Persil okul bahçesinin betonunun yenilenmesi konusunda gerekenleri yapacaklarını muhtara bildirdiler.

OKULLARIMIZA YARDIMILARIMIZ SÜRÜYOR

Çocuklarımızın okullarında rahat hareket edebilmeleri adına bahçelerinde düzenleme yapılmasını uygun gördüklerini belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “2018-2019 Eğitim Öğretim yılı başlamadan önce birçok okulumuzda, gelen talepler doğrultusunda farklı işler yaptık. Öğrencilerimizin eğitim öğretim hayatlarına bir nebze de olsa katkıda bulunmak bizleri mutlu ediyor. Son olarak Bahadınlı Mahallesi halkımızın isteği üzere Bahadınlı Mahallemizde bulunan okulumuzun bahçesinde düzenleme yapacağız. Okullarımıza her daim yardım ettik ve etmeye devam ediyoruz” dedi.