“Çamura Bastırmayacağız” sloganıyla yola çıkan ve çalışmalarına hız kesmeden devam eden Burhaniye Belediyesi, Sübeylidere Mahallesi’ni yeni yüzüne kavuşturmak için kolları sıvadı. Yaklaşık 15 gün önce başlatılan proje kapsamında yol genişletme çalışmaları devam ediyor. 
Burhaniye Belediyesi tarafından parke taş olarak yeniden düzenlenecek yollarda bugüne kadar 2 bin metrekare alan tamamlandı. Toplamdaysa yaklaşık 4 bin metrekare taş döşenmesi öngörülüyor. Geçmişte yunak olarak kullanılan belediyeye ait eski binanın ise yıkılarak, yerine meydan düzenlemesi yapılması planlanıyor. 
BAŞKAN UYSAL SÖZ VERDİ

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal çalışmaları yerinde izlemek üzere Sübeylidere’ye ziyarette bulundu. Uysal’a mahalle muhtarı Mustafa Demir de eşlik etti. Sübeylidereliler ile bir araya gelen Uysal, vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Uysal, köyde ihtiyaç duyulan ne varsa yapılacağının ve işlerin tamamlanacağının sözünü verdi. Sübeylidere halkı ise Başkan Uysal’a memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür etti.