Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” sebebiyle Körfez’de görev yapan tüm gazeteciler ile kahvaltıda bir araya geldi.
Burhaniye Belediyesi Taylıeli Cafe’de gazeteciler ile bir araya gelen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal gazetecilerin gününü kutlayarak görevlerinde kolaylıklar ve başarılar diledi. Başkan Yardımcıları Cemil Bahadır, Cemal Akkılınç ve Güngör Persil’inde katıldığı basın toplantısı samimi bir şekilde sohbet havasında geçti. Basın Mensuplarına son derece önemli ve zor bir görev üstlendiklerini belirten Başkan Uysal “böyle özel bir günde sizinle olmaktan memnun olduk. Davetimize icabet ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Burada herkes görevini en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. Körfezimiz için emek veren tüm kardeşlerimizi davet ettik. İnşallah her gününüz bugün kadar güzel geçer” dedi. Sorulan sorulara da içtenlik ile cevap veren Başkan Uysal gazetecilerin gününü kutlayarak hediye takdim etti. 

Kahvaltıdan sonra Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından Taylıeli Köyüne yaptırılan 5000 kişilik amfi tiyatroyu dolaşan gazeteciler bol bol fotoğraf çekilerek günü ölümsüzleştirdiler.