Burhaniye’nin Cumhuriyet Mahallesinde Belediye tarafından yaptırılan kapalı pazaryeri ve Düğün salonu yapımında sona gelindi. 
Burhaniye’nin en büyük mahallelerinden biri olan Cumhuriyet Mahallesi için Burhaniye Belediyesi tarafında yaptırılan Kapalı Düğün Salonu ve Pazaryeri’nin yapımında sona gelindi. 13 Mart 2017’de temeli atılan toplam 1035 metrekare inşaat alnına sahip Cumhuriyet Mahallesi Düğün Salonu ve Pazaryeri en kısa zamanda hizmete hazır olacak.
“SÖZÜMÜZÜ TUTMANIN HAKLI GURURUNU TAŞIYORUZ”

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “Seçimler öncesinde verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu pazar yeri ve düğün salonu Cumhuriyet Mahallemizin yanı sıra Hürriyet Mahallemize de büyük ölçüde hizmet verecektir. Bina da birkaç ufak tefek yapılması gereken ince işlerinin dışında başka bir iş kalmadı. İnşallah en yakın zamanda açılışını yapacağız. Bütün iyi niyet ve gayretimizle 3 yıldır şehrimize hizmet etmeye çalışıyoruz. Gerçekleştirme imkânı bulduğumuz hizmetlerin yanı sıra çizimleri tamamlanmış projeleri sıra ile hizmetinize sunmaya gayret ediyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde yine böyle birçok hizmeti halkımıza sunma gayreti içinde olacağız” dedi.