Burhaniye Belediyesinin geçtiğimiz ay Bahçelievler Mahallesinde yapımına başladığı 6 bin metrekarelik parkın yapımı devam ediyor. 
Burhaniye’nin tüm mahallelerinde yeni sosyal alanlar oluşturmaya devam eden Burhaniye Belediyesi, son olarak, Bahçelievler Mahallesinde 6 dönüm arazi üzerinde, yeni bir park alanı oluşturmaya geçtiğimiz ay başlamış olup çalışmalarını hızla devam ettirmektedir. Bu anlamda bit yandan yeşil alanları düzenlemeye başlayan ekipler aynı zamanda çocuk oyun gruplarının montajı da yapılıyor.
6 DÖNÜM ARAZİ ÜZERİNDE PARK ALANI

Burhaniye’nin Bahçelievler Mahallesinde Koç Kent Sitesi arkasında yapımı devam eden park, büyük alan ve kullanım alanları ile ilgi çekiyor. Toplam 6 bin metrekare alana yapılan parkta bir halı saha, kafeterya, çocuk oyun gurupları, fitness alanı, oturma alanları ve yeşil alanları yer alıyor. “vatandaşlarımızın nezih bir ortamda oturabilecekleri, spor yapabilecekleri, çocukların oyun oynayabileceği bir alanı Bahçelievler mahallemize kazandırıyoruz. Ayrıca Burhaniye’de eksikliği hissedilen halı sahada belediyemiz tarafından bu park alanı içerisine yapılıyor. Çalışmaların hızla devam ettiği park en kısa sürede bitirilerek hizmete girecek” dedi.